Çfarë ndodhi?/Shtyhet finalja e Champions-it, ja arsyeja

Sport

Çfarë ndodhi?/Shtyhet finalja e Champions-it, ja arsyeja

E çuditshme, por e vërtet, finalja e Champions-it është shtyrë fillimisht me 15 minuta teksa së fundmi është vendosur që të fillojë në 21:30.

Arsyeja? Nuk janë futur të gjithë tifozët në stadium, për shkak të problemeve dhe kaosit në hyrje, një përqindje e konsiderueshme e anglezëve kanë mbetur jashtë, ndaj dhe autoritetet janë detyruar të marrin këtë vendim, deri sa të futen të gjithë.

Gjithashtu është shtyrë dhe ceremonia hapëse prej 5 minutash, e cila do të startojë në orën 21:25.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Skuadrat janë detyruar të dalin edhe njëherë në nxehmje.

Këto janë të rejat e fundit që vijnë nga Parisi.

ME TE LEXUARAT