Puro dhe alkool! / Interi ndez festën e fitores së Kupës së Italisë ndaj Juventusit

Sport

Puro dhe alkool! / Interi ndez festën e fitores së Kupës së

Sukseset si duket sa po vijne e po e ndjekin skuadren e Interit kete periudhe.

Interi arriti të fitonte trofeun e dytë të sezonit pas suksesit në finalen e Kupës së Italisë në mbrëmjen e djeshme.

Ne Kupen e Italise ndaj Juventusit, zikaltërit fituan thelle me rezultatin 2-4.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Festa e fitores te zikaltërit ka qenë e çmendur, me Sançez dhe Vidal që ishin protagonistët e festimeve me veprimet e tyre.

Puro dhe alkool! / Interi ndez festën e fitores së Kupës së

Kilianët shihen duke tymosur disa puro dhe duke pirë alkool në ritmet e muzikës së lartë, në festimet e dhomave të zhveshjes pas ndeshjes.

Atmosfera brenda grupit zikaltër duket optimale në prag të 2 ndeshjeve të fundit të kampionatit.

ME TE LEXUARAT