Përsëriten skenat e turpshme, Rexhepi goditet me fishekzjarre

Sport

Përsëriten skenat e turpshme, Rexhepi goditet me fishekzjarre

Përsëriten skenat e turpshme të gjuajtjeve me fishekzjarrë të portierëve, këtë herë goditet Rexhepi duke u ndërprerë derbi për disa minuta.

Më pas derbi nisi sërish me Rexhepin i cili ka marrë ndihmën nga stafi mjekësor i të kuqve.

Zhbllokohet derbi. Da Silva kalon në avantazh Partizanin në minutën e 53′.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Pas një kombinimi në zonë Mba-Da Silva, braziliani gjuan dhe mposht Bekajn.

1-0 për të kuqtë ndërsa ka ende minuta shumë minuta lojë.

ME TE LEXUARAT