Përfshihet në një aksident automobilistik, portieri i Partizanit humbet sfidën kundër Vllaznisë

Sport

Përfshihet në një aksident automobilistik, portieri i Partizanit

Një ngjarje e pakëndshme ka ndodhur për portierin e Partizanit, Pano Qirko, i cili është përfshirë në një aksident automobilistik.

 

Lajmin e ka bërë me dije vetë klubi i kuq, i cili shprehet se gardiani ka pësuar një dëmtim në brinjë dhe nuk do të jetë i gatshëm për duelin me Vllazninë.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Përfshihet në një aksident automobilistik, portieri i Partizanit


Ai ka marrë mjekimin e menjëhershëm në “Spitalin Amerikan 3”, teksa sipas klubit gjendja e tij është optimale dhe po monitorohet nën kujdesin edhe të stafit mjekësor të klubit.

ME TE LEXUARAT