Ndeshja me Poloninë, Silvinjo publikon formacionin e Shqipërisë

Sport

Ndeshja me Poloninë, Silvinjo publikon formacionin e Shqipërisë

Trajneri i kombetares shqiptare te futbollit, Silvinjo duket se ka vendosur perfundimisht per formacionin me te cilin do ndeshet me Polonine.

Ndeshja e vlefshme per Euro 2024 zhvillohet ne Tirane.

Sipas formacionit te publikuar zyrtarisht, Cikalleshi, Uzuni e Asani jane ne sulm.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Ndeshja me Poloninë, Silvinjo publikon formacionin e Shqipërisë

Pas tyre jane vendosur Bajrami, Ramadani dhe Asllani.

Me pas, Mitaj, Gjimshiti, Ismajli dhe Hysaj.

Ne porte eshte Thomas Strakosha.

ME TE LEXUARAT