Ndërpreu për pak sekonda ndeshjen Shqipëri-Itali, tifozi kuqezi “mësyu” në stadium

Sport

Ndërpreu për pak sekonda ndeshjen Shqipëri-Itali, tifozi kuqezi

Ndeshja Itali-Shqiperi eshte ndërprrere për pak sekonda ne minuten e fundit.

Ka qene nje tifoz qe ka hyre ne fushe teksa ndeshja Shqipëri-Itali ishte duke u mbyllur.

Tifozi kuqezi “mësyu” në stadium..

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Ai mbante nje flamur ne duar dhe eshte drejtuar tek lojtaret tane mirepo ka qene tafi i sigurise qe ka nderhyre duke e nxjerre jashte fushe.

Topi gjate hyrjes se tifozit ne fushe ishte tek portieri Italian Donaruma dhe me pas e mori arbitri ne dore deri ne mbyllje te incidentit.

ME TE LEXUARAT