Mbyllet me barazim pjesa e parë e Shqipëri-Ishujt Faroe

Sport

Mbyllet me barazim pjesa e parë e Shqipëri-Ishujt Faroe
Pas 7 minutash shtesë, pjesa e parë është mbyllur me rezultatin 0 me 0 në përballjen mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe.

ME TE LEXUARAT