Mbarojnë biletat për finalen e “Conference Leauge” në Tiranë, ja kujt ia kërkojnë tani ndjekësit

Sport

Mbarojnë biletat për finalen e “Conference Leauge” në

Tifozët e Fejnord janë të dëshpëruar për të gjetur një biletë për finalen e “Conference Leauge” që do të zhvillohet në Tiranë më datë 25 maj.

Biletat u shitën me shpejtësi dhe shumë mbështetës të ekipit holandez nuk do të mund të jenë të pranishëm në sfidën kundër Romës në “Air Albania”.

Ndaj ata po kërkojnë të gjejnë të tilla në çdo mënyrë dhe një tifozi i ka shkuar ndër mend që të kërkojë te një shqiptare e njohur, Dua Lipa.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

“Hej bukuroshe, a mund të më gjesh bileta për finalen e Ligës së Konferencës”, ishte kërkesa që tifozi i ka bërë këngëtares, duke provuar në këtë mënyrë fatin.

Sakaq, nje tjeter ceshtje ka qene dhe shtrenjtimi i biletave i cili u be jehone dhe ne mediat italiane.

Menjehere pas berjes jehone te lajmit cmimet stratosferike jane ulur ndjehem duke bere keshtu dhe mbarimin e biletave.

 

 

ME TE LEXUARAT