Gazetari i njohur polak: Jo vetëm që na mundi, por tifozët tanë po bëjnë tatuazh Shqipërinë

Sport

Gazetari i njohur polak: Jo vetëm që na mundi, por tifozët

Sulmuesi i Kombëtares kuqezi, Jasir Asani i ftuar në emisionin “Koha Shtesë”, tregoi një histori të veçantë me një tifoz të Polonisë. Ky i fundit i tregoi Asanit se e kishte bërë tatuazh në trup dhe se e pëlqente shumë si lojtar.

Për këtë ka reaguar edhe gazetari i njohur në Poloni, Piotr Kozminski në Twitter.

“Dëgjova se Jasir Asani, autori i golit kundër Polonisë, pranoi në një bisedë me Klaudio Ndreca se pas asaj ndeshje kishte një mesazh të çuditshëm nga Polonia.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Mirë pra, një tifoz i Polonisë e kishte bërë tatuazh. Shqipëria jo vetëm që fitoi, por tifozët tanë po bëjnë tatuazh Shqipërinë dhe jo Poloninë”, shkruan Kozminski.

 

ME TE LEXUARAT