FOTO/ Robert Berisha zbulon emrin e të dashurës, çifti shihet në Prishtinë

Sport

FOTO/ Robert Berisha zbulon emrin e të dashurës, çifti shihet

Robert Berisha ishte i ftuar në “Pardon My French” në Top Albania Radio ku foli për jetën personale dhe karrierën duke zbuluar shumë dhe kur themi shumë e kemi fjalën për shumëëëë.

Sigurisht kurioziteti është te jeta sentimentale e këngëtarit i cili ka një vajzë nga martesa me Nora Istrefin. Marrëdhënia e tyre ka përfunduar prej disa kohësh dhe tashmë Roberti ka nisur një jetë të re krah partneres aktuale, Lauretës.

FOTO/ Robert Berisha zbulon emrin e të dashurës, çifti shihet

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

“Pas një pauze shumë të gjatë, 4 vite ku i kam kushtuar shumë kohë gocës, Renee dhe me angazhimet e mia, po ‘robi plaket kur do vetë’. Tani jam shumë i lumtur”, tha ai, duke shtuar se nuk do të këtë dasmë.

Bëhet fjalë për Laureta Macedonci.

Burime për “Prive” kanë konfirmuar dhe Roberti dhe Laureta janë parë bashkë në Prishtinë.

Madje është zbuluar dhe fotoja e saj.

ME TE LEXUARAT