(FOTO) Momente paniku në Botërorin e Notit/ Garuesja humbet ndjenjat, trajnerja bëhet “heroinë”

Sport

(FOTO) Momente paniku në Botërorin e Notit/ Garuesja humbet ndjenjat,

Provat artistike në Kampionatin Botëror të Notit që po zhvillohet në Budapest nuk kanë shkuar siç duhet.

Anita Alvares humbi ndjenjat gjatë përformancës së saj, duke shkaktuar një panik të madh.

Për t’i ardhur në ndihmë Alvares ka menduar trajnerja e saj, e cila në bashkëpunim me një individ tjetër, u hodh në pishinë për ta shpëtuar atë.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

(FOTO) Momente paniku në Botërorin e Notit/ Garuesja humbet ndjenjat, (FOTO) Momente paniku në Botërorin e Notit/ Garuesja humbet ndjenjat, (FOTO) Momente paniku në Botërorin e Notit/ Garuesja humbet ndjenjat, (FOTO) Momente paniku në Botërorin e Notit/ Garuesja humbet ndjenjat,

Të gjitha mediet kanë bërë publik rastin, sakaq thuhet se arsyeja kishte të bënte me lodhjen dhe stresin.

ME TE LEXUARAT