Atalanta me dy mungesa të rëndësishme ndaj Inter-it

Sport

Atalanta me dy mungesa të rëndësishme ndaj Inter-it

Pas fitore në Kupën e Italisë ndaj Venezias, trajneri i Atalantas Gasperini foli për ndeshjen në kampionat ndaj Inter-it të dielën.

“Do të jetë një ndeshje e komplikuart pasi do të ndeshemi me më të fortët në Itali.

Na bëhet akoma dhe më e vështirë pasi do të kemi dy mungesa shumë të rëndësishme ndaj tyre.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Zapata dhe Gosens nuk do të jenë me ne të dielën pasi janë të dëmtuar”, kështu është shprehur tekniku Gasperini.

ME TE LEXUARAT