Shenja juaj e Horoskopit zbulon nëse do të bëheni të pasur

Soft

Shenja juaj e Horoskopit zbulon nëse do të bëheni të pasur

Ka një bazë në llogaritjet! Besoni apo jo, informacioni i mëposhtëm nuk mund t’ju lërë indiferentë. Bëhuni gati të mërziteni, sepse, siç ka treguar një analizë e fundit e AdVieë, ekziston një marrëdhënie e qartë midis shenjës suaj të zodiakut dhe mundësisë për tu bërë milioner.

Prandaj, AdView studioi listën e 400 njerëzve më të pasur në planet të revistës Forbes të këtij viti dhe arriti në përfundime të ndryshme në lidhje me korrelacionin midis pasurisë që bën në jetën e dikujt dhe shenjës së Horoskopit.

Shumica e njerëzve të pasur janë Luanë

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Bazuar në këtë analizë, rezultoi se shumica e njerëzve të pasur në këtë planet i përkasin shenjës së Luanit. Konkretisht, 28 miliarderë të lindur në periudhën e Luanit u regjistruan në mesin e 400 emrave në listë, 24 në atë të Demit dhe 23 në Peshore.

Ndër emrat e famshëm në listë janë bashkëthemeluesi i Google, Leo Sergey Brin, krijuesi i Facebook, Mark Zuckerberg dhe stilisti i modës Libra, Ralph Lauren.

Shikoni këtu pjesën tjetër të listës së miliarderëve të secilës shenjë dhe kontrolloni shanset tuaja!


Luani: 28

Demi: 24

Peshorja: 23

Ujori: 22

Binjakët: 21

Virgjëresha : 21

Bricjapi: 21

Peshqit: 21

Gaforrja: 20

Shigjetari: 18

Akrepi: 16

Dashi: 12

ME TE LEXUARAT