Rrokada në qeveri, Meri Shehu: Ndryshimet në kabinet kanë Mërkurin kundër, ja çfarë pritet të ndodhë

Soft

Rrokada në qeveri, Meri Shehu: Ndryshimet në kabinet kanë

Astrologia e njohur Meri Shehu, e ftuar në “Wake Up”, nuk i ka shpëtuar as pyetjes se si e komenton ajo ndryshimin në kabinetin e qeverisë.

Sipas saj këto ndryshime janë bërë në Mërkur të kundërt dhe se gjërat nuk janë të qarta.

Meri Shehu: Ndryshimet në kabinet dhe emërimet e reja, janë bërë në Mërkur të kundërt. Që do të thotë Mërkuri në Virgjëreshë, megjithëse është i kundërt nuk do të thotë se është i keq. Por akoma ka gjëra që nuk janë të qarta.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Blendi Salaj: A është Gaforrja kryeministri?

Meri Shehu: Po. Ecuria e kryeministrit me ndryshimet tregohet në fund të shtatorit me Hënën e plotë në Dash, aty dalin të gjitha gjërat.

Ndërsa për ndeshjen që do zhvillojë kombëtarja jonë me Çekinë, Meri shprehet se Çekia është shumë e mirë. Shqipëria nuk ka shpresë para Çekisë e cila ka qenë nën kampion bote.

ME TE LEXUARAT