Probleme me humorin? Ja disa ushqimet që do t'ju ndihmojnë

Soft

Probleme me humorin? Ja disa ushqimet që do t'ju ndihmojnë

Mungesa e dopaminës dhe serotoninës mund ta bëjë një person të ndihet i acaruar, në depresion apo në ankth por e ka një zgjidhje.

Ja disa ushqime që ndikojnë në humorin tuaj.

-Çokollata

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

-Spinaqi

-Portokallet

-Peshku

-Shafrani i Indisë

-Arra e Kokosit

ME TE LEXUARAT