Nuk durohen, këto shenja të horoskopit kanë shpërthime ekstreme

Soft

Nuk durohen, këto shenja të horoskopit kanë shpërthime

Ne të gjithë kemi një anë të errët, një pjesë të jona që kur del tregon më të keqen e mundshme. Sidoqoftë, jo të gjitha shenjat janë aq ekstreme sa këto, ato kanë një mënyrë shumë të veçantë për të reaguar ndaj disa situatave dhe jo të gjithë mund t’i durojnë ato.

Askush nuk reagon ndaj një situate me të njëjtën sjellje sepse secili prej nesh është i ndryshëm në karakter. Ata që kanë lindur nën këto yje ndryshojnë nga të tjerët për qëndrimet e tyre të errëta dhe të cilat vërtet mund të trembin. Le të zbulojmë renditjen:

Në vendin e pestë gjejmë Binjakët: natyra e tij e paqartë dhe qenia e tij me humor sigurisht që nuk i ndihmojnë ata që kanë përreth. Kalon nga sjelljet e buta dhe të sjellshme në qëndrimet e shkëputjes totale. Asnjëherë nuk e di se cilën prej dy fytyrave tregon kur ka të bëjë me të.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Në vendin e katërt është Bricjapi: ai nuk kursen veten kur dikush e bën të vuajë dhe nuk heziton të reagojë duke u dhënë atë që meritojnë atyre që i konsideron shkakun e pakënaqësisë. Ai gjithmonë ka tendencë të jetë në mbrojtje dhe gjithmonë dëshiron të fitojë kur ka një grindje me dikë.

Në vendin e tretë gjejmë Peshqit: edhe nëse kjo shenjë është shumë e ëmbël dhe i kushtohet atyre që do, kur zemërohet është një uragan i vërtetë. Ajo nuk pëlqen askënd që hyn midis saj dhe qëllimeve të saj dhe do të bëjë gjithçka për ta bërë atë të paguajë për të.

Në vendin e dytë është Gaforrja: pikërisht për shkak të shpirtit të ndjeshëm është shenja që vuan më shumë nga qëndrime të caktuara. Nëse ndiheni të lënë jashtë ose të lënë pas dore, mund të bëhet një makth i vërtetë. Ajo do të përdorë fajin e partnerit për ta bërë atë të paguajë shtrenjtë. Ajo është gjithashtu shumë e egër, prandaj mos mendoni se tërbimi i saj do të qetësohet së shpejti, në fakt kjo torturë mund të zgjasë për një kohë shumë të gjatë.

Akrepi renditet i pari: nuk është rastësi që simboli i kësaj shenje është një kafshë helmuese. Kur gjithçka shkon mirë ai duket si një engjëll, por kur dikush e ngacmon atë ai mund të jetë shumë i rrezikshëm. Ai do të meditojë për hakmarrjen e tij me dinakëri dhe inteligjencë dhe askush nuk do të jetë në gjendje të shpëtojë.

 

ME TE LEXUARAT