Këto shenja do të relaksohen gjatë hënës së plotë të janarit

Soft

Këto shenja do të relaksohen gjatë hënës së

Hëna e parë e plotë e vitit 2022 është në rrugë – dhe po ju jep një pushim nga ngutja e sezonit të Bricjapit për t’u përballur me veten në një nivel më intim.

Hëna e plotë mbërrin më 17 janar në shenjën psikike ultra të ndjeshme dhe të theksuar të Gaforres, kështu që mund të vini bast se ngjarjet emocional janë në itinerar.

Ndriçimi i Gaforres ka të bëjë me edukimin e vetes dhe të tjerëve, së bashku me lidhjen me pjesën më private të jetës suaj – shtëpinë dhe familjen tuaj. Prisni që ndjenjat tuaja të jenë të buta dhe të ëmbla, me një dramë emocionale.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Nëse jeni një nga shenjat e pakta me fat të zodiakut që preken më pak nga hëna e plotë e Ujkut të janarit 2022 në Gaforre, atëherë mund të gjeni paqe duke ditur që këto dridhje sentimentale nuk janë aq kërkuese emocionalisht sa janë frymëzuese.

Hënat e plota janë më shumë se pika më e lartë në ciklin hënor. Ato nënkuptojnë një kohë për të çliruar atë që nuk ju shërben më dhe për t’u shfaqur me kënaqësinë e zemrës suaj.

Zbuloni më poshtë a jeni një nga shenjat e prekura më pak nga kjo hënë:

Ujori

Binjakët

Akrepi

ME TE LEXUARAT