Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Soft

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do blihet me 100.7 lekë dhe do shitet me 101.7 lekë.

 

Euro sot në tregun shqiptar të këmbimit valutor do blihet me 105.7 lekë dhe do shitet me 106.4 lekë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë


Ndërkohë franga zvicerane do blihet me 108.8 lekë dhe do shitet me 109.8 lekë.

Ndërsa paundi britanik do blihet me 121.1 lekë dhe do shitet me 122.1 lekë.

ME TE LEXUARAT