Çiftet e zodiakut që bëjnë çiftin më të keq

Soft

Çiftet e zodiakut që bëjnë çiftin më të

Astrologët kanë qenë në gjendje të përcaktojnë se cilat shenja të zodiakut i bëjnë partnerët më të këqij, bazuar në personalitete. Prandaj, të listuara këtu janë dymbëdhjetë çiftet e zodiakut që bëjnë çiftin më të keq.


Dashi dhe Bricjapi
Demi dhe Ujori
Binjakët dhe Peshqit

Gaforrja dhe Dashi
Luani dhe Demi
Virgjëresha dhe Binjakët
Peshorja dhe Gaforrja
Akrepi dhe Luani 
Shigjetari dhe Virgjëresha
Bricjapi dhe Peshorja
Ujori dhe Akrepi
Peshqit dhe Shigjetari

ME TE LEXUARAT