Hapet gropa e madhe mes rrugës në Londër, “gëlltit” motoçikletën

Soft

Hapet gropa e madhe mes rrugës në Londër,

Pamjet e fundit tregojnë një gropë rreth gjashtë metra që “gëlltiti” një motoçikletë pasi u hap në një rrugë banimi në Londrën juglindore.

Krateri i madh u shfaq të martën në mbrëmje, në një rrugë me shtëpi të viteve 1930.

Dhe një pronar i pafat motoçiklete humbi automjetin e tij kur ra në zbrazëti në Bexleyheath.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Zona fillimisht u bllokua nga policia, ndërsa një pengesë tani është ngritur nga Thames Water.

Hapet gropa e madhe mes rrugës në Londër,

Një zëdhënës i Policisë Metropolitane tha: “Policia shkoi në Martens Avenue, Bexleyheath, pak para orës 21:00 për të raportuar për një gropë të madhe”.

“Oficerët morën pjesë dhe u vendosën kordonë. Nuk raportohet për të lënduar”.

Shembjet e tilla te rrugeve apo trotuareve ne qytete te medha nuk jane te panjohura.

ME TE LEXUARAT