Gazetarja përplaset nga makina ndërsa raportonte live

Soft

Gazetarja përplaset nga makina ndërsa raportonte live

Një aksident që fatmirësisht kaloi pa dëme të mëdha u regjistrua gjatë një transmetimi live në një television amerikan.

Gazetarja Tori Yorgey e televizioni WSAZ ishte duke raportuar drejtpërdrejtë për situatën e motit në Virxhinia dhe pasojat e tij kur u përplas nga një makinë fuoristradë.

Tori u ngrit më pas në këmbë dhe i siguroi teleshikuesit dhe prezantuesin së është mirë dhe vijoi më tej me raportimin./a2 cnn

ME TE LEXUARAT