Zef Deda ndërron jetë në moshën 73-vjeçare, reagon Luiz Ejlli  

Showbiz

Zef Deda ndërron jetë në moshën 73-vjeçare, reagon

Një nga çiftet më të dashur të momentit padiskutim që janë Kiara Tito dhe Luiz Ejlli. Dyshja kanë fituar pëlqimin e fansave dhe padyshim që gjithçka që ata bëjnë përbën lajm në rrjet. Luizi dhe Kiara kanë konfirmuar me videoklipin mjaft të ëmbël se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Çifti do të sjellë në jetë një vajzë dhe nuk mund të ishin më të lumtur se kaq.

Shkodra dhe Shqiperia humbën një emër të madh të artit dhe humorit. Ka ndërruar jetë në moshën 73 vjeçare mjeshtri i madh i humorit, Zef Deda. Mes shumë artistëve shqiptarë kanë shprehur ngushëllimet familjes gjithashtu vlerësimin që kanë pasur për artistin. Në ndër ta ka qenë edhe Luizi, i cilia ka shkruar disa fjalë në Instastory:

Humbje e madhe jo vetëm për familjen e të dashurit të zemrës por për çdo shqiptar. Pata fatin që të njoha e u rrita me humorin tënd Zef. Ke lënë një pasuri të paçmuar dhe emri yt do të jetojë në të gjitha kohërat. Pusho i qetë atje lart!

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Zef Deda ndërron jetë në moshën 73-vjeçare, reagon

ME TE LEXUARAT