Zbulohet plani i Borës për tu futur në BBV për një përballje me Trixën dhe Donaldin?

Showbiz

Zbulohet plani i Borës për tu futur në BBV për një
 
Raporti i krijuar mes Donald dhe Beatrix në të cilin është i përfshirë edhe Bora po komentohet gjithandej dhe është tema kryesore sidomos në rrjetet sociale. 

Teksa po mendohet për skaletën e finales së madhe të ‘Big Brother Vip’ një ndër pikat që po përflitet është edhe hyrja e Borës në një përballje me Donaldin dhe Beatrix.

Flitet se një ide e tillë është konfirmuar edhe nga vetë Bora por dhënia e këtij lajmi publikisht ende nuk është bërë nga ‘Top Channel’.

Duhet cilësuar se për publikun do të ishte shumë interesante një përballje e tillë.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

 

ME TE LEXUARAT