Zbulohet kur nis Big Brother Albania VIP 3

Showbiz

Zbulohet kur nis Big Brother Albania VIP 3

Zbulohet data kur do te nise sezoni i ri i Big Brother Albania Vip 3.

Mbremjen e djeshme dhe me pas disa here radhazi ne vazhdim, Top Channel ka lancuar nje spot ku ben me dije se spektakli nis ne janarin e vitit 2024.

Pa percaktuar nje date fikse per nisjen e spektaklit, organizatoret njoftojne se starti do jete ne janar.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Nderkohe vitin e kaluar spektaklin e fitoi Luiz Ejlli i cili pati nje gare te forte me Olta Gixharin derisa kjo e fundit vendosi daljen nga gara.

Ne edicionin e pare, fitues ishte Ilir Shaqiri, balerin dhe finalist Donald Veshaj.

Mbetet te shikohet kete vis se kush do te jene personazhet dhe si eshte menduar organizimi i spektaklit.

Ajo qe vihet re eshte se TCH ka ndryshuar logon e syrit qe simbolizon spektaklin nderkohe qe po ashtu edhe kolona e saj zanore eshte tashme e ndryshuar.

Githashtu mbetet te shikohet kush do ta prezantoje spektaklin pasi moderimi eshte permendur se mund te jete nga Ledion Lico ose nga Arbana Osmani./lajmifundit.al

ME TE LEXUARAT