Zarfi i zi! / Një nga banorët ka thyer rregullat, çfarë dënimi do ketë për të? (Video)

Showbiz

Zarfi i zi! / Një nga banorët ka thyer rregullat, çfarë

Në shtëpinë e “Big Brother VIP” mbrëmjen e kaluar, mbërriti një tjetër zarf i zi, sërish për thyerje rregullash nga konkurrentët.

Kësaj here, një konkurrent i ri sipas produksionit kishte futur informacion nga jashtë, duke penguar lojën dhe duke ndikuar në gjendjen psikologjike dhe emocionale të Beatrix.

Dënimi për këtë konkurrent do të jepet sonte gjatë spektaklit ndërsa sipas hulumtimeve tona, rezulton se ky konkurrent është Arbri.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Kjo pasi gjatë një bisede me Beatrix, teksa ajo i tregonte se po e priste me frikë përballjen me realitetin jashtë, Arbri ka pohuar se në fakt Beatrix ishte më e rrezikuara për t’u eleminuar.

 

 

ME TE LEXUARAT