VIP-at dalin "garant" për këtë truk, ky model flokësh i bën që të duken më të reja

Showbiz

VIP-at dalin "garant" për këtë truk, ky model

Një prerje e mirë e flokëve mund të rrisë vetëbesimin te femrat ose të ndikojë negativisht nëse nuk marrin atë që kanë kërkuar.

Ka lloje të ndryshme prerjesh flokësh që mund të përshtaten me çdo formë fytyre.

Megjithatë, ka një sekret që e ndjekin të gjithë VIP-at.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Prerja e balukeve (perde) është një zgjidhje që përdoret nga shumë të famshme për t’u dukur më te reja.

VIP-at dalin "garant" për këtë truk, ky model

Në fakt, ndryshe nga prerjet e tjera, ky opsion ka një avantazh që të famshmit e dinë mirë. Balluket perde kanë efekte kundër plakjes.

Ky look i flokëve na bën të dukemi më të rinj dhe sipas ekspertëve i përshtatet çdo forme fytyre.

VIP-at dalin "garant" për këtë truk, ky model

Ky model i bëjnë sytë të duken më të mëdhenj, theksojnë mollëzat dhe largojnë vëmendjen nga rrudhat dhe njollat e moshës.

Për më tepër, thekson akoma më shumë buzëqeshjen.

ME TE LEXUARAT