VIDEO/ Si në përralla, kjo është surpriza e Ronaldos për ditëlindjen e Georginës

Showbiz

VIDEO/ Si në përralla, kjo është surpriza e Ronaldos

Cristiano Ronaldo i dhuroi të dashurës Georgina Rodriguez dhuratën më të bukur të ditëlindjes, duke vendosur fytyrën dhe një mesazh në ndërtesën më të lartë në botë.

Babai 36-vjeçar i katër fëmijëve shpenzoi mijëra duke ndriçuar horizontin e Dubait me imazhet e mahnitshme.

Ai postoi një video në Instagram, duke treguar fytyrën e spanjollës mahnitëse në fasadën e kullës së famshme Burj Khalifa dhe dyshja pozuan së bashku me ndërtesën në sfond teksa po shijonin një rast të veçantë.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Cristiano, duke shijuar një pushim nga kalendari i ngjeshur i futbollit me katër fëmijët e tij, shkroi në portugalisht krahas pamjeve spektakolare të videos: “Shumë urime dashuria ime” me një zemër dhe tortë ditëlindjeje.

Shfaqja e dritës dhe lazerit Burj Khalifa, në buzë të Liqenit Burj, është një tërheqje masive në destinacionin luksoz në Lindjen e Mesme.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Kulla ekrani më i madh në botë gjatë natës falë afro 18 miljeve kabllove, 1.1 milion pikselëve dhe 118 tonëve rreze drite dhe aksesorë.

Raportet e fundit vendosin koston e vendosjes së një reklame ose mesazhi tre-minutësh promovues në fasadën e kullës në një minimum prej 50,000 £, me çmimin që rritet gjatë fundjavave.

Të enjten, heroi i United po festonte premierën e serialit të Netflix për jetën e Georgina, të titulluar “Unë jam Georgina”, si dhe ditëlindjen e saj të 28-të.

ME TE LEXUARAT