VIDEO/ Kush ishte e ftuara VIP që "tërboi" dasmorët me dridhjen e të pasmeve në dasmën e Arminës dhe Shkelzenit

Showbiz

VIDEO/ Kush ishte e ftuara VIP që "tërboi" dasmorët me

Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani kurorëzuan dashurinë e tyre 9-vjeçare në një dasmë përrallore që duket të jetë dasma e vitit.

Mes rreth 300 të ftuarve, kishte dhe shumë personazhe publik, ku një prej tyre ishte dhe aktorja Olta Gixhari.

Ajo ishte veshur me një fustan të zi, me pjesë të dukshme tek anësoret.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

https://www.cdnimpuls.com/video/63320022c19d1.mp4

Gjatë një momenti të dasmës, duket se Olta i ka bërë të gjithë dasmorët të kthejnë sytë drejt saj.

Në një video të postuar në rrjetet sociale, ajo shfaqet në një kërcim sensual ku nguron të dredhë dhe të pasmet.

 

ME TE LEXUARAT