VIDEO/ "Do vi për ty"- Mesazhi i admiruesit për Heidin "çmend" Romeon: Hajde se të…

Showbiz

VIDEO/ "Do vi për ty"- Mesazhi i admiruesit për Heidin

Vetëm pak më parë Romeo dhe Heidi kanë marrë mesazhe nga “Big Love” në suitën e tyre.

Një ndër mesazhet për Heidin nga një adhurues tërhoqi vëmendjen e Romeos dhe nga reagimi i tij u duk se u bë pak xheloz për banoren.


"O Heidi përveç trurit të dua ty të gjithën mos qesh më se më çmende, do vij në Kashar vetëm për ty", ka shkruar adhuruesi.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.


Romeo: Hajde njëher hajde të të vlerësoj dhe unë

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

ME TE LEXUARAT