Blogerja turke takon Alban Ramosajn në Stamboll, mahnitet nga zëri i tij

Showbiz

Blogerja turke takon Alban Ramosajn në Stamboll, mahnitet nga zëri i

Alban Ramosaj, i ka ndodhur diçka interesante në Stamboll. Teksa po ecte rrugëve të qytetit turk, ai në një moment është ndaluar nga Ozlem Ozdemir, një blogere e njohur turke e cila realizon intervista të ndryshme në qytet.

“Pra ti je këngëtar i famshëm në Shqipëri”, pyet ajo, teksa Albani i përgjigjet duke i thënë: “Po, paksa”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Özlem Özdemir (@ozlem.ozdemirr)

Më pas ai thotë se mund të këndojë për të dhe nisë të interpretojë këngën e famshme të Ëhitney Houston, “I Ëill Alëays Love You”.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Blogerja turke e komplimenton artistin shqiptar, pasi kjo këngë është vërtet e vështirë për t’u kënduar, veçanërisht nga një zë mashkullor.

ME TE LEXUARAT