Veshje transparente, modelja shqiptarja i “tërbon” të gjithë në Amerikë (FOTO)

Showbiz

Veshje transparente, modelja shqiptarja i “tërbon” të

Tika Camaj është modelja me origjinë shqiptare shumë e njohur në SHBA.

Së fundi, modelja ka qenë në javën e modës në New York, ku i ka bërë të gjithë të flasin vetëm për të.

Modelja numeron mijra ndjekes ne Instagram, ku bien ne sy komentet per pamjen e saj vecanerisht per trupin.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Tika ka qenë në prezantimin e koleskionit të ri të “Boohoo”, brandit të Kourtney Kardashian.

Ajo është shfaqur me një veshje mjaft të guximshme dhe ekstravagante.

Veshje transparente, modelja shqiptarja i “tërbon” të

E veshur me një fustan të shkurtër rrjetë dhe me të brendshme tejet seksi, Tika ka arritur të marrë vëmendjen e paparacëve, të cilët nuk ndalonin së shkrepuri foto për modelen.

ME TE LEXUARAT