Vajza e Peleshit me pushime luksoze në Andorra, vëmendjen e marrin format e saj (FOTO)

Showbiz

Vajza e Peleshit me pushime luksoze në Andorra, vëmendjen e marrin

Një ndër fëmijët e politikanëve shqiptarë më të komentuar në median rozë është vajza e ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit, Aleksia.

Më së shumti ajo u përfol për lidhjen me Romeo Veshajn, teksa është dhe shumë aktive në rrjetet sociale, ku njihet për fotot seksi ku ekspozon format e saj.

Edhe pse për pak ditë futemi në muajin Tetor, duket se pushimet për Aleksian nuk kanë mbaruar ende.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Ajo ka postuar së fundmi në rrjetet sociale ku shfaqet në një pishinë në Les Escaldes, Escaldes-Engordany të Andorrës.

Vajza e Peleshit me pushime luksoze në Andorra, vëmendjen e marrin

Aleksia Peleshi shfaqet me një palë bikini të zeza, ku tërheq vëmendje gjoksi i saj seksi. "Nuk i them askujt" shkruan në spanjisht Aleksia krahas fotove.

ME TE LEXUARAT