‘Unë jam në finale, t’i ngelesh jashtë’, Tani me fjalë të forta drejt Einxhelit

Showbiz

‘Unë jam në finale, t’i ngelesh jashtë’, Tani

Tani është njëri ndër banorët e fundit që është bërë pjesë e BBV-së.

Në një bisedë me Einxhelin në prani të banove të tjerë ai ka folur fjalë të mëdha.

Ai i tha asaj se Tani, Iliri, Donaldi, Monika dhe Arjola janë pesë finalistët dhe se ajo është jashtë kësaj liste.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Ndërsa Einxhel u shpreh se do të bëj tifo për të.

ME TE LEXUARAT