U tha se ishte ndarë, por Efi na qenka më e dashuruar se kurrë

Showbiz

U tha se ishte ndarë, por Efi na qenka më e dashuruar se kurrë

Ish-finalistja e spektaklit televiziv “BBV2”, Efi Dhedhes, ka disa muaj që ka pranuar që është në një lidhje, të cilën ka preferuar ta mbajë private.

Së fundmi ajo ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj, ku këta të fundit e pyesnin dhe Efi përgjigjej.

Një ndër pyetjet që tërhoqi vëmendje ishte se sa e dashuruar është nga 1-10.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Efi është përgjigjur: “100”, duke na lënë kështu të aludojmë mbi statusin e saj aktual.

Kujtojmë se para pak kohësh u raportua se Efi u nda nga i dashuri i saj i shumë komentuar gjatë qëndrimit të saj në BBV.

 

ME TE LEXUARAT