U sfidua hapur nga Iliri për të dalë nga shtëpia, ky është banori në nominim me Monikën

Showbiz

U sfidua hapur nga Iliri për të dalë nga shtëpia, ky

Mbremja e djeshme e Big Brother ka qene e mbushur me surpriza dhe tensione te forta.

Dy banoret Monika Lubonja dhe Ilir Shaqiri kanë debatuar.

Madje balerimi shprehu hapur sfidën për të dalë në nominim me Monikën.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Por shtëpia ka zgjedhur që banori që do të shkojë në nominim bashkë Monikën është Arbri.

Të shohim se si do të jetë kjo javë për dy banorët e nominuar. 

ME TE LEXUARAT