“U preva kur më tha…”, Ilnisa zbulon  si e priti vajza e saj lidhjen me Meritonin

Showbiz

“U preva kur më tha…”, Ilnisa zbulon  si e priti

Ish-banorja e BBVIP Ilnisa Agolli ka treguar së fundmi se si e ka pritur vajza e saj, lidhjen që krijoi brenda shtëpisë me Merionin.

Ilnisa ka treguar se Anais e ka pritur mirë marrëdhënien e saj me moderatorin dhe se ishte e lumtur për të ëmën.

“Kur shkuam të flemë më tha: shiko unë po kthej kurrizin dhe nëse të merr malli për Mertionin mund të më përqafosh. Unë u preva, mbeta dhe bota nuk mu rrotullua për një moment.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

“U preva kur më tha…”, Ilnisa zbulon  si e priti

Unë jam shumë me fat që Anaisi është një fëmijë ka që lirë dhe kaq tolerant që ka ngjyra. Gjëja e fundit që mua do të shkojë në mend është që Anaisi të më pyesin për mënyrën sesi jetohet, gjë që se ka bërë kurrë.

Jam shumë e lumtur që Zoti ma dha mua këtë fëmijë. Ka një aftësi që ky fëmija im që mua më bën shumë të lumtur dhe jam falenderuese sa herë që i shoh. Kur dola ditën e parë fjeta vetëm sepse nuk mund ta zgjoja se ishte te mami, vjen të nesërmen dhe më bën një surprizë që vdiqa fare me lotët dhe i bini. E do Meritonin”, ka treguar Ilnisa.

 

ME TE LEXUARAT