U konfirmua, Dafina Zeqiri do të performojë në “Sunny Hill”

Showbiz

U konfirmua, Dafina Zeqiri do të performojë në “Sunny

Tashmë nuk ka më dyshime, këngëtarja e dashur për publikun DafianZeqiri do të performojë në festivalin Sunny Hill që do të mbahet për herë të parë në Tiranë në datat 26, 27 dhe 28 gusht.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë faqja zyrtare e “Sunny Hill” teksa kanë publikuar foton e Dafinës.

“E mrekullueshmja Dafina Zeqiri do të na bashkohet në Tiranë për të performuar hitet e saj më të nxehta të cilat të gjithëve na pëlqen që t’i këndojmë së bashku”, thuhet në njoftim.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Gjithashtu dhe vetë artistja ka njoftuar fansat e saj se do të jetë pjesë e festivalit.

 

ME TE LEXUARAT