U bënë sërish prindër, ky është emri i veçantë që Sara dhe Ledioni kanë zgjedhur për vajzën e tyre

Showbiz

U bënë sërish prindër, ky është emri i

Sara Hoxha ka zbuluar emrin e vajzës që solli në jetë pak ditë më parë.

Trashëgimtarja e Top Channel ka publikuar një fotografi, ku shfaqet një tortë me detaje rozë, sipër së cilës është shkruar emri Rüya Roe.

Rüya është fjalë turke dhe do të thotë ëndërr. “Rüya. Një ëndërr, një vizion.”, ka shkruar ajo.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Pak ditë më parë, Sara publikoi dhe fotografitë e para pas lindjes, një para lindjes, një tjetër me Ledionin në sallën e operacionit dhe një letër shumë prekëse nga e motra, Lori.

U bënë sërish prindër, ky është emri i

Rüya është fëmija i tretë i dyshes së njohur pas djemve, të cilët i kanë quajtur London dhe Roman.

ME TE LEXUARAT