U bë “shkes” i çiftit Diola Dosti dhe biznesmenit Belegu, këngëtarja nxjerr fotot e takimit të parë

Showbiz

U bë “shkes” i çiftit Diola Dosti dhe biznesmenit

Çdo moment bashkë, pjesë e familjes së njëri-tjetrit dhe udhëtimet, duket sikur Diola Dosti dhe biznesmeni kosovar Erolld Belegu njihen prej një jete. Por në fakt, siç na ka treguar vetë çifti, ata janë njohur me njëri-tjetrin në shkurt të këtij viti, pra rreth dy muaj më parë.

Ditën e sotme, Vesa Luma na ka treguar një foto nga takimi i parë i çiftit, në koncertin e saj.

“Pra këtu, në Pikëvese, në kërë moment lindi dashuria e dy miqve të mi që i dua fort. Ju knofsha në dasëm”, shkruan këngëtarja.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

“Shkes” për çiftin është bërë këngëtarja Vesa Luma, pasi Diola dhe Erolldi janë njohur dhe dashuruar në koncertin e saj.

U bë “shkes” i çiftit Diola Dosti dhe biznesmenit

ME TE LEXUARAT