U akuzua se është marrë me prostitucion, Fation Kuqari flet “pa dorashka” dhe tregon të vërtetën

Showbiz

U akuzua se është marrë me prostitucion, Fation Kuqari flet 

Ish- konkurrenti i “Për’puthen” Fation Kuqari ka folur  për herë të parë për akuzën që iu bë se është kriminel, më saktë që është marrë me prostitucion. Gjatë kohës që ishte në emision Fationi nuk ka reaguar, ndërsa foli për këtë akuzë në një emision.

Ai ka treguar se këto akuzat janë  të pavërteta. Pyetur nga gazetari se kush është thashethemi më absurd që ke dëgjuar për veten, Fationi i tregon se është habitur ku ka dëgjuar se ka një fëmijë dhe se është një kriminel.

Fation Kuqari ishte në nga konkurrentët e parë që iu bashkua emisionit, por u largua sepse sipas tij nuk duronte dot hipokrizitë që ishin në emision. Kujtojmë se ai nisi dy romanca shumë të përfolura, me Anën e parë dhe me Melisën, por që të dyja përfunduan keq.

ME TE LEXUARAT