"Traumë e vjetër”, Luana Vjollca shfaqet me shenja dhune në fytyrë (Foto)

Showbiz

"Traumë e vjetër”, Luana Vjollca shfaqet me shenja dhune

Moderatorja Luana Vjollca ka ardhur me një projekt personal për publikun shqiptar. “Si njerëz” ka qenë episodi i parë që ka ndarë me fansat e saj, ku ajo i është referuar një fenomeni aktual siç është bullizmi.

Moderatorja premtoi se do të vinte me diçka të veçantë dhe herë pas here ajo po zbulon nga një gjë të re të projektit të saj.

Në një foto të fundit, Luana është shfaqur e nxirë nga fytyra dhe e enjtur, krahas të cilës shkruan: “Traumë e vjetër”

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

"Traumë e vjetër”, Luana Vjollca shfaqet me shenja dhune

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale. Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, moderatorja ndan shpesh foto të pushimeve të saj apo edhe projekteve.

ME TE LEXUARAT