Tjetër sherr mes reperave/ Stresi bën për spital ish anëtarin e TBA-së (FOTO)

Showbiz

Tjetër sherr mes reperave/ Stresi bën për spital ish

Një tjetër përplasje mes reperëve ka ndodhur pas ngjarjes së pak javëve më parë, ku Noizy rrahu Cllevio-n.

Këtë herë grupi i Stresit ka rrahur keq ish anëtarin e TBA, i njohur si BMT. Ka qenë vetë Stresi që ka publikuar një foto, ku BMT shihet komplet i gjakosur në fytyrë.

Reperi ishte shprehur se nuk do të shpëtonte paq pasi BMT e kishte sharë disa herë në rrjete sociale.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

“Familja është e shtrenjtë, mos ja shani askujt. Ky gangsteri”, ka shkruar Stresi krahas fotos së tij. Ndërkohë, Stresi ka folur lidhur me këtë ngjarje dhe me Noizyn.

Gjatë një live që kanë realizuar së bashku, ky i fundit dëgjohet duke thënë se duhet ta lënë me kaq. Ndërsa Stresi shton: “Familja është e shtrenjtë, asgjë tjetër nuk ka rëndësi”.

Tjetër sherr mes reperave/ Stresi bën për spital ish

ME TE LEXUARAT