"Tjerët lëri të xhelozojnë", Beatrix shkruan një këngë për Donaldin

Showbiz

"Tjerët lëri të xhelozojnë", Beatrix shkruan

Beatrix Ramosaj ka publikuar projektin e ri muzikor që mban titullin “Faj”. Kënga është një dedikim për historinë e dashurisë me Donald Veshaj, që nisi brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)

“Tani mund të dëgjoni anën time të historisë!”, ka shkruar kënhëtarja krahas postimit.

“Nga zemra për të gjithë ju, sidomos ty”, ka shkruar këngëtarja në një postim në Instastory. Kënga vjen vetëm pak ditë pasi këngëtarja doli nga shtëpia e famshme dhe u përball me kritikat e shumta që ka marrë për romancën që nisi me aktorin e humorit.

ME TE LEXUARAT