"Ti je e sëmurë për vëmendjen e publikut", Bearti i përgjigjet Teas për ndarjen, i thotë të gjitha

Showbiz

"Ti je e sëmurë për vëmendjen e publikut", Bearti

Beart Rexhepi ka publikuar nje video ne te cilen i pergjigjet deklaratave te Tea Trifonit ne lidhje me ndarjen e tyre.

Bearti shpjegon se Tea eshte nje person qe vuan per vemendjen e publikut.

Ne nje video te regjistruar nga makina, Bearti thekson se Tea ka bere shume gabime dhe ai disa gjera ia kishte bere te qarta qe ne fillim.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Beart Rexhepi (@beartrexhepi)

"Ne kete video nuk ka ofendime,se nuk eshte qellimi im me lendu nje femer se ne fund te fundit e kam mendu nje jete me te.

"Ti je e sëmurë për vëmendjen e publikut", Bearti

Thjesht sqarime per disa fjale qe me preken ne karakter!"-ka shkruar Bearti ne videon e tij.

Bearti i kujton Teas se i qendroi ne krah ne kohen kur gjithe shqiptaret e gjykuan keq per veprimet e saj.

ME TE LEXUARAT