"Ti e përdore Nitën dhe vajzat e tua”, opinionistja "nuk kursehet" ndaj Diola Dostit në "BBVA"

Showbiz

"Ti e përdore Nitën dhe vajzat e tua”, opinionistja

Opinionistja Zhaklina Lekatari ka komentuar spektaklin e sotëm sjelljen e Diolës dhe debatit të fortë që kjo e fundit ka patur me Luizin. 

Ka qenë Zhaklina ajo e cila është shprehur se Diola e ka përdorur Niten dhe vajzat e saj, teksa sipas opinionistes Diola nuk ka vend që të viktimizohet sepse ajo është nje femër e fortë.

“Unë mendoj se e përdore Nitën dhe vajzat e tua.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Sepse ti i the Luizit një justifikim meqë nuk doje të tregoje sekretin e Nitës por më pas ti e tregove atë.

Ose do e thuash për të gjithë ose do e mbash për veten.”- tha Zhaklina Lekatar.

ME TE LEXUARAT