Tha se i dha fund me Borën, por ky reagim i Donaldit nuk pritej

Showbiz

Tha se i dha fund me Borën, por ky reagim i Donaldit nuk pritej

Donaldi reagoi i prekur kur mori vesh që Bora Zemani ishte duke e pritur jashtë shtëpisë së Big Brother Vip, por deklaroi mbrëmjen e djeshme se i ka dhënë fund lidhjes me të, duke mbyllur njëherë e mirë historinë aq shumë të përfolur. Ai u shpreh se kishte pritur një shenjë nga Bora pasi i dërgoi varësen dhe njëkohësisht pranoi se e pëlqen Beatrixën dhe nuk po tallet me të.

Mirëpo, pavarësisht se me Borën mori fund, Donaldi nuk lejon askënd që të flasë keq për të.

“Unë atë njeriun e respektoj. Nuk lejoj të flasë njeri keq për të”, tha ai gjatë një bisede me Einxhelin dhe Beatrixën.

Einxhel i tha se askush nuk po flet keq, ndërsa Donaldi u shpreh se thjesht dëshiron ta hedhë pas krahëve atë që ka ndodhur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

“Unë dua që kjo goca këtu në asnjë koment të mos vihet në këtë lloj pozite, të mos e vërë vetë veten në këtë lloj pozite”, i tha Einxheli.

Ndërkohë, edhe Beatrix pranoi se ndjenjat e saj për Donaldin nuk do ndryshojnë dhe i kërkoi falje Borës për situatën e krijuar, gjatë spektaklit të së premtes.Iconstyle

ME TE LEXUARAT