Të gjithë dynden në plazh, Arbana arratiset në mal (Foto)

Showbiz

Të gjithë dynden në plazh, Arbana arratiset në mal (Foto)

Moderatorja Arbana Osmani ka treguar gjithmonë se është shumë ndryshe nga të tjerët. Ajo shpesh herë poston foto nga alpet shqiptare dhe pushimet në mal. Këtë fundjavë, teksa temperaturat premtojnë një ditë të bukur në plazh, moderatorja e mirënjohur vepron ndryshe.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

E veshur mirë, ajo është arratisur në mal.

“Alpet Shqiptare janë më të bukurat në botë

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

❤️ #beautifuldestinations #beautifulalbania #ilovealbania #albania”, shkruan Arbana.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Bashkëshorti i saj, Eduarti, gjithashtu është i apasionuar pas natyrës dhe alpeve. Udhëtimet çifti i bën bashkë.

ME TE LEXUARAT