Stresi plotëson dëshirën e 12-vjeçarit të sëmurë rëndë

Showbiz

Stresi plotëson dëshirën e 12-vjeçarit të

Faqja e Brryli Broadwayt kishte postuar mbrëmë një apel prekës.

Një 12-vjeçar me iniciale S.T, i cili është diagnostikuar me tumor cerebral dhe sipas apelit, nuk i ka mbetur edhe shumë kohë për të buzëqeshur dhe gëzuar ditët.

Ai kishte kërkuar praninë e këngëtarit Stresi në ambientet e spitalit të Pediatrisë.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Ky i fundit me të dëgjuar apelin, ka nxituar në spitalin e pediatrisë dhe i ka plotësuar ëndrrën 12-vjeçarit.

Një veprim fisnik nga Stresi për një histori që të prek zemrën!

 

 

ME TE LEXUARAT