“Sot nuk kemi dot spektakël”/ Hyrja e pazakontë që Arbana i bëri sot prime-it të Big Brother VIP

Showbiz

“Sot nuk kemi dot spektakël”/ Hyrja e pazakontë që

Spektakli i Big Brother VIP sot ka nisur në një mënyrë të pazakontë.

Pa muzikë, pa publik, pa ish-banorët, Arbana e nisi me një monolog mbi atë çka tronditi opinionin publik shqiptar pas sulmit terrorist ndaj Top Channel.

Roja i sigurisë mbeti i vdekur nga një plumb rikoshet.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

“Sot nuk kemi dot spektakël” u shpreh Arbana në nisje të emisionit në këtë moment të vështirë.

“Sot është një ditë zie për të gjithë stafin e Top Channel”, tha moderatorja në prani të dy opinionistëve Arbër Hajdari dhe Zhaklin Lekatari.

 

ME TE LEXUARAT