Shtatëzanë në muajin e nëntë, Emily Ratajkowksi poston foto nudo (Foto)

Showbiz

Shtatëzanë në muajin e nëntë, Emily Ratajkowksi poston

Fotot provokuese të modeles Emily Ratajkowksi nuk kanë munguar as gjatë muajit të nëntë të shtatëzanisë. Ndërsa shumë nëna janë të lodhura dhe shumë të këputura nga gjendja që shtatëzania i fal, Emily duket ndryshe.

Nudo, ajo nxjerr fotot që “çmend” të gjithë fansat e saj në Instagram. “Jemi vetëm unë dhe Renell Medrano në shtëpi në Nju Jork”, ka shkruar Emily.

Të tilla pastime në fakt nuk na habisin aspak, pasi Emily gjithmonë është njohur për anën e saj provokuese.

Shtatëzanë në muajin e nëntë, Emily Ratajkowksi postonShtatëzanë në muajin e nëntë, Emily Ratajkowksi poston

ME TE LEXUARAT